BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108104
*
nr 1110 8104
Golvlampa
Bergboms, 1960-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:52:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 17:46:28
1
600 kr
17/5 21:03:40
2
200 kr
17/5 21:03:40
1
250 kr (Budbetjänt)
17/5 21:09:33
2
350 kr
17/5 21:09:33
1
400 kr (Budbetjänt)
22/5 16:01:48
3
500 kr
22/5 16:01:48
1
600 kr (Budbetjänt)
22/5 16:35:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergboms golvlampa golvlampor
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41
-
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:43
-
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:59
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8104
Golvlampa
Bergboms, 1960-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/5 17:46:28 | 1 | 600 kr |
| 17/5 21:03:40 | 2 | 200 kr |
| 17/5 21:03:40 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 17/5 21:09:33 | 2 | 350 kr |
| 17/5 21:09:33 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 16:01:48 | 3 | 500 kr |
| 22/5 16:01:48 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 16:35:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergboms golvlampa golvlampor
-
6628 Golvlampa
Aneta. Höjd: 95 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:41 -
6626 Golvlampa
Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:43 -
6038 Golvlampa
Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:59



